Рабінович хоче об'єднання партій і єдиного кандидата в президенти

Середа, 4 липня 2018, 14:27

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович закликав керівників "Опоблоку", "Відродження", Аграрної партії і інших почати переговори про спільну діяльність і єдиного кандидата на президентських виборах.

Про це він написав у Facebook.

"Я звертаюся до керівників опозиційних політичних партій з пропозицією НЕГАЙНО почати переговори про єдиного кандидата на президентських виборах і спільну діяльність всіх опозиційних сил на парламентських виборах", - написав Рабінович.

За його словами, зміна влади неможлива при роз'єднанні опозиційних сил.

"У першу чергу, я звертаюся до керівників "Опоблоку","Відродження", Аграрної партії і інших опозиційних сил", - додав нардеп.

Він зазначив, що для нього і його партії "це непростий крок".

"Однак, на мою думку, в один з найтрагічніших для України моментів, коли на карту поставлена ​​доля країни, кожен повинен забути про свої політичні амбіції і працювати на єдину перемогу", - підсумував Рабинович.

Як відомо, впродовж останніх кількох місяців тривала публічна війна між Рабіновичем та одним із лідерів "Опоблоку" Сергієм Льовочкіним.

Однак паралельно з цим, за даними УП, тривали перемовини між Льовочкіним та Віктором Медведчуком, якого вважають одним із головних спонсорів партії "За життя" Вадима Рабіновича.

Суть переговорів зводилась до об'єднання партій та підтримку Юрія Бойка як єдиного кандидата на майбутніх президентських виборах.

Читайте також: "Червоний директор" по-новому. Хто і як готує Бойка до президентських виборів 

Українська правда


powered by lun.ua