Отруєння у таборі на Київщині: дівчинка 7-му добу у комі

3439 переглядів
Понеділок, 9 липня 2018, 13:01

8-річна дівчинка, яку госпіталізували з отруєнням з оздоровчого закладу санаторного типу "Славутич" на Київщині, сьому добу перебуває у комі, стан її стабільно важкий.

Про це "Українській правді" повідомив голова Київської обласної адміністрації Олександр Горган.

"Дитина досі у комі, стан стабільно важкий. Але тиск, який раніше підтримували медикаментозно, підтримує вже самостійно. Це єдине позитивне зрушення", - сказав він.

Здоров'я інших 11 дітей, які перебували у таборів і також 2 липня скаржилися на погане самопочуття, за словами Горгана, "стабільно покращується".

Голова ОДА додав, що спеціалісти області уже отримали частину результатів аналізів, які брала Держпродспоживчслужба у таборі, їх наразі вивчають.

За словами Горгана, 10 або 11 липня на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій звітуватиме представник Держпродспоживчслужби, і після цього буде зрозуміло, що спровокувало отруєння, і "будуть прийняті відповідні рішення".

3 липня повідомлялося про підозру на отруєння 12 дітей у приватному таборі ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич" на Київщині, одна дівчинка була в комі.

За даними Держпродспоживчслужби, у госпіталізованої у важкому стані дівчинки попередній діагноз "енцефаліт".   

Водночас, згідно з повідомленням МОЗ, дівчинка госпіталізована у тяжкому стані "через наявність супутнього захворювання".

Прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження через отруєння 12 дітей у дитячому таборі.

За даними Держпродспоживчслужби, отруєння дітей могло відбутися у результаті вживання йогурту у день закінчення його терміну придатності.

ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич" раніше належав благодійному фонду "Дорога майбутнього", заснованому коханкою екс-президента Віктора Януковича Любов’ю Полєжай.

Ірина Балачук, УП


powered by lun.ua