Батьки Меланії Трамп отримали громадянство США

П'ятниця, 10 серпня 2018, 03:52

Батьки дружини президента США Дональда Трампа, Меланії Трамп, отримали американське громадянство.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що 9 серпня 74-річний Віктор та 73-річна Амалія Кнавс виголосили клятву вірності США в Нью-Йорку під час приватної церемонії.

За даними видання, процедура пройшла таємно, а Меланія Трамп не супроводжувала батьків.

Видання повідомляє, що батьки першої леді США словенські іммігранти, які до цього мали дозвіл на проживання в Сполучених Штатах.

Адвокат подружжя відмовився повідомити журналістам, скільки часу вони прожили в країні, перш ніж отримати громадянство. Відповідно до закону, вони повинні були прожити там не менше п'яти років.

За його словами, Кнавси особисто подавали документи на громадянство за звичайною процедурою і не отримували жодного спеціального дозволу. При цьому, юрист не уточнив, у який спосіб вони отримували так звані "зелені карти", які дають дозвіл на постійне проживання.

Раніше Дональд Трамп назвав "зламом системи" принцип ланцюгової імміграції, коли іммігрант отримував можливість запрошувати необмежену кількість різноманітних родичів.

Він запропонував перегляд законодавчих норм, які дають людині, яка отримала громадянство США, можливість привозити в країну своїх родичів.

Українська правда
powered by lun.ua