Авто, на якому їздили вбивці "Сармата", належить Держгеокадастру

Субота, 11 серпня 2018, 18:58

Автомобіль "Таврія", на якому зловмисники приїхали вбивати ветерана та активіста Віталія Олешка із позивним "Сармат" та у якому була знайдена зброя і гільзи, зареєстрований за Держгеокадастром.

Про це йдеться в ухвалі Бердянського міськрайонного суду, йдеться в сюжеті агентства "Крапка".

"При підготовці до вчинення умисного вбивства потерпілого у невстановлений час та у невстановленої особи (зловмисники, — ред.) взяли у тимчасове користування автомобіль марки ЗАЗ "Таврія" 1102 в кузові червоного кольору, реєстраційний номер НОМЕР_1, який перебуває на балансі у ГУ "Державний кадастр у Запорізькій області", який вони планували використати для приїзду та подальшого від'їзду з місця вчинення умисного вбивства", — йдеться в ухвалі суду.

Начальник управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру в Запорізькій області Юрій Бутенко повідомив журналісту, що 31 липня до Бердянського відділу поліції було подано заяву про викрадення цього автомобіля.

"Цей автомобіль перебуває на балансі в головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області. Його постійним місцем розташування є вулиця Правди, 80а в місті Бердянську, за місцем розташування Бердянського відділу Держгеокадастру", - сказав Бутенко.

"Поліцію повідомила виконуюча обов'язків голови відділу Ручка Людмила Дмитрівна. Заява про угон цього автомобіля була подана 31.07.2018 року до Бердянського відділу поліції", - додав він.

Водночас Бутенко не зміг уточнити, о которій годині цю заяву було подано.

Як повідомлялося, АТОвця та громадського активіста Віталія "Сармата" Олешка вбили пострілом у спину 31 липня.

1 серпня поліція повідомила, що затримала п’ятьох підозрюваних у вбивстві.

31 липня  начальник ГУ НП в Запорізькій області Сергій  Коміссаров зазначив, що правоохоронці поки не можуть назвати мотиву вбивства "Сармата" і відпрацьовують всі версії.

Зокрема, слідство перевірить причетність нардепа Олександра Пономарьова до вбивства.

Також Коміссаров сказав, що злочин скоїв АТОвець.

3 серпня суд арештував усіх чотирьох підозрюваних у вбивстві "Сармата".

9 серпня перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін заявив, що вбивство "Сармата" було замовним.

Українська правда