36 протоколів на члена правління "Укрзалізниці" пішли до суду – НАЗК

Четвер, 16 серпня 2018, 11:00

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 36 протоколів про адміністративні правопорушення щодо неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані членом правління ПАТ "Укрзалізниця" Олександром Бужором.

Про це НАЗК повідомляє 16 серпня.

За законом усі суб’єкти декларування зобов’язані повідомляти про суттєві зміни в майновому стані у разі отримання ними у власність майна або отримання одноразового доходу на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня відповідного року.

Отримуючи дохід за місцем роботи, Бужор мав подавати таке повідомлення при отриманні авансу та другої половини зарплати, адже "сума нарахованих йому коштів значно перевищувала встановлений поріг та становила від 101 739 до 337 861 гривень", але Олександр Якович "жодного разу повідомлення не подавав", зазначає НАЗК.

Неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані за ч.2 ст. 172 - 6 КУпАП в разі визнання судом провини тягне на штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.