25.06

Банківський форум

Путіна про обмін вже просять 22 ув'язнених в Україні росіянина

Четвер, 16 серпня 2018, 20:25
Путіна про обмін вже просять 22 ув'язнених в Україні росіянина

Надійшло ще 7 звернень від росіян на ім’я президента РФ Володимира Путіна з проханням повернути їх на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв’язнів.

Про це повідомляє у Facebook український омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, прохання написали:

- Анатолій Бусигін, Олексій Шибаєв, Сергій Єгоров та Ольга Коваліс з Маріупольського СІЗО;

- Василь Кусакін та Валерій Гратов з Дніпровської установи виконання покарань №4;

- Мурат Джимієв з Київського слідчого ізолятора.

Денісова зазначила, що на цей момент вже 22 ув’язнених російських громадянина подали такі заяви.

Омбудсмен сказала, що всі ці 22 заяви Міністерство закордонних справ України дипломатичною поштою доправить до адміністрації президента РФ.

Денісова наголосила, що Україна вже давно ініціювала обмін та подала до РФ відповідні списки, але досі немає відповіді від представника РФ в Тристоронній контактній групі Бориса Гризлова і уповноваженого РФ з прав людини Тетяни Москалькової, яким ще 5 липня було направлено листи щодо можливого обміну.

Раніше Денісова повідомляла про 4 громадян Росії, які звернулися до свого президента з заявами про обмін на українських політв'язнів. Перед тим - ще про 11-х.

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко заявила, що президент Петро Порошенко готовий помилувати тих російських злочинців, які написали Путіну щодо обміну, щоб звільнити політв’язнів Кремля.

Разом з тим у Кремлі на прохання матері українського політв'язня Олега Сенцова про помилування сина відповіли, що Сенцов має сам попросити.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: