ДТП з українцями в Польщі: водієві висунули звинувачення

7611 переглядів
Неділя, 19 серпня 2018, 21:24

Прокуратура Перемишля висунула звинувачення водієві українського автобуса, що потрапив у ДТП в Польщі 17 серпня.

Про це повідомила заступниця окружного прокурора Беата Стажецька-Скшипєц, інформує Польське радіо.

За її словами, 42-річного Миколу Л. у неділю допитали як підозрюваного і пред’явили йому звинувачення.

Чоловік не визнав своєї провини.

За словами прокурорки, підозрюваний розповів, що дорога була важкою, а він не був ознайомлений із цим маршрутом. Він переконував, що коли побачив знак, який інформував про серпантини, їхав зі швидкістю 50-60 кілометрів за годину, а знака про обмеження швидкості до 30 км/год він не помітив.

Стажецька-Скшипєц додала, що судовий експерт у галузі дорожнього руху оцінив, що водій їхав зі швидкістю, яка значно перевищувала дозволену в цьому місці. За попередніми даними, це було 75 км/год.

Допит підозрюваного громадянина України тривав понад 4 години. У слуханні брав участь перекладач. Прокуратура клопотатиме про його арешт на три місяці.

ДТП за участю автобуса з громадянами України сталася близько 23:00 17 серпня між містами Перемишль і Санок. У автобусі перебувало 54 особи.

За даними МЗС, внаслідок аварії троє українців загинуло, 38 було госпіталізовано, зокрема у Перемишлі - 21 особу, у Ярославі - 2, в Леску - 3, у Бжозові - 1, в Саноку - 7, в Устриках Дольних - 4.

Водія автобуса затримано

Згодом у МЗС повідомили, що у Польщі в результаті ДТП у медустановах перебуває 41 громадянин України з травмами різного ступеня тяжкості.

Станом на 18:00 неділі у лікарнях перебувають 36 українців, які постраждали в ДТП у Польщі.

Українська правда
powered by lun.ua