Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

До Дня незалежності посилять охорону кордонів

Понеділок, 20 серпня 2018, 13:51

У період святкування дня держпрапора та 27-ї річниці Дня незалежності прикордонна служба посилить заходи безпеки на державному кордоні.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Посилені заходи безпеки здійснюватимуть на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування ООС та на адмінмежі з анексованим півостровом Крим.  

"Прикордонники постійно проводитимуть моніторинг і враховуватимуть усі можливі виклики, насамперед, терористичні загрози. Для цього усі напрямки кордону будуть посилені додатковими нарядами", - пояснили у відомстві.

Зокрема, прикордонники залучать до перевірки осіб і транспорту кінологів зі службовими собаками задля виявлення незаконного переміщення зброї та вибухових речовин.  

Також здійснюватиметься ретельна перевірка документів осіб та транспортних засобів, які будуть знаходитися поблизу кордону.

Прикордонники діятимуть у взаємодії з Нацполіцією, Національною гвардією, Державною службою з надзвичайних ситуацій та Службою безпеки.

Міністр оборони Степан Полторак раніше повідомив, що 24 серпня на Майдані незалежності в урочистих заходах із нагоди святкування 27 річниці незалежності України та 100 річчя української державності візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців.

За його словами, у параді буде задіяно 250 одиниць військової техніки, у тому числі нові зразки озброєння.

Також на парад до Дня незалежності в Київ приїдуть 300 військових з 18 країн

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: