Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Петербурзі провели акцію на підтримку України, є затримані

П'ятниця, 24 серпня 2018, 23:52

У Петербурзі в п'ятницю півтора десятки активістів вийшли на поодинокі пікети на Невський проспект, щоб привітати Україну з Днем незалежності.

За словами організатора пікетів, активістки Петербурзького демократичного руху "Солідарність" Ольги Смірнової, акція носить одночасно антивоєнний і антиімперський характер, повідомляє російська служба Радіо Свобода.

 
Радіо Свобода

Учасники пікетів нагадали про трагічні події 4-річної давності, про Іловайський котел, у якому загинули сотні українських військових.

Під час своїх пікетів активісти висловили своє захоплення мужністю українців, які захищають свою землю, і обурення щодо російської політики - від анексії Криму та військового вторгнення на Донбас до переговорів щодо звільнення українських політв'язнів з російських в'язниць, які учасники пікетів називають цинічними торгами.

Активісти збирали на Невському проспекті підписи під вітальними листівками, щоб потім передати їх у консульство України. Вони закликали також не забувати про Олега Сенцова і його голодування, яке вони називають смертельним.

Крім того, учасники акції брали короткі інтерв'ю у перехожих про їхнє ставлення до української проблеми, щоб потім зробити відеоролик і розмістити його в інтернеті. Деякі перехожі реагували на пікети агресивно, було два напади на активістів.

Затримано двох: одного нападника і одного активіста "Солідарності".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: