За 4 місяці сили ООС затримали 39 терористів

758 переглядів
Четвер, 30 серпня 2018, 08:12

За період з травня по серпень поточного року сили ООС викрили 51 учасника незаконних збройних формувань, що орудують на Донбасі.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Співробітниками військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднаних сил у взаємодії з іншими правоохоронними органами від початку операції Об’єднаних сил викрито 51 учасника та посібника терористичних організацій "ЛНР/ДНР", 39 із яких затримано, 12 оголошено у розшук.

Так, упродовж травня-серпня 2018 року за матеріалами військової контррозвідки СБУ судовими інстанціями Донецької та Луганської областей винесено 26 (21 та 5 відповідно) обвинувальних вироків за статтями 256 "Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності", 258-3 "Створення терористичної групи чи терористичної організації" та 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" КК України.

До позбавлення волі на строки від 6 до 9 років засуджено 5 колишніх бойовиків, від 3 до 5 років отримали 14 прихильників "руського миру", які зазіхали на територіальну цілісність України. На 3 та менше років позбавлені волі 7 осіб, які сприяли діяльності терористичних організацій.

На розгляді в судах знаходяться 3 справи, ще за 6 кримінальними провадженнями тривають слідчі дії.

"Частина затриманих громадян України, які були обманом втягнуті до проросійських бандформувань, не мали на своїх руках крові та співпрацювали зі слідством, надаючи допомогу зі встановлення організаторів та найбільш активних учасників протиправних дій на Донбасі, звільнені від кримінальної відповідальності", - йдеться у повідомленні.

"Військові контррозвідники СБУ зі складу Об’єднаних сил продовжують цілеспрямовані заходи з викриття учасників та посібників терористичних організацій т.зв. "ЛНР/ДНР" та притягнення їх до відповідальності", - заявили у прес-центрі ООС.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua