Порошенко змінив заступника голови АП

П'ятниця, 31 серпня 2018, 14:28

Президент Петро Порошенко звільнив Дмитра Шимківа з посади заступника голови Адміністрації президента України.

Відповідний указ глава держави підписав 31 серпня.

Іншим указом Порошенко призначив Сергія Марченка заступником голови АП.

Шимків пояснив у Facebook, що вирішив повернутися до бізнесу.

"Я завжди позиціонував себе як політик-технократ і неодноразово відмовлявся від продовження політичної кар’єри на інших посадах. Моєю метою була трансформація країни, управління змінами, сприяння процесу реформ, побудова процесів та команд, запуск ініціатив та просування іміджу України в світі", – зазначив він.

"Сьогодні ключові реформи та ініціативи запущені, 3G та 4G в Україні, створені та працюють Національна Рада Реформ та Національна інвестиційна ради, організовані процеси та навчені люди. І тому, виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутися до своєї стихії – бізнесу!", – заявив Шимків.

Дмитро Анатолійович Шимків свого часу очолював компанію "Майкрософт Україна",  входив у десятку топ-менеджерів України. В АП отримав третій ранг держслужбовця.

Сергій Михайлович Марченко донедавна був заступником міністра фінансів. 26 липня його та іншого заступника міністра звільнили з цієї посади.

Заяву Марченко подав сам ще 7 липня: він вирішив звільнитися після рішення Верховної Ради звільнити з посади міністра фінансів Олександра Данилюка.

За минулий рік Сергій Марченко задекларував зарплату 857 417 гривень і пенсію 31 593 гривні. Готівкою він має 20 тисяч доларів, а його дружина – ще 10 тисяч доларів.

Українська правда