НАЗК не знайшло порушень в декларації Гройсмана та трьох міністрів

П'ятниця, 31 серпня 2018, 15:02

Нацагентство зі запобігання корупції затвердило результати перевірок декларацій ще 9-ти посадовців, серед яких прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, екс-керівниці НАЗК Наталії Корчак та трьох міністрів.

Про це 31 серпня повідомляє прес-служба НАЗК.

У відомстві стверджують, що не знайшли грубих порушень, які тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність, у деклараціях вищих держчиновників.

Зокрема, у НАЗК повністю перевірили звіти про доходи за 2017 рік у прем’єра Гройсмана, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, міністра інфраструктури Володимира Омеляна, міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака.

У нацагенстві не знайшли порушень у екс-очільниці відомства Наталії Корчак за 2015-2016 роки.

Також у НАЗК перевірили декларації за 2016 рік директора Національного ботанічного саду імені Гришка Наталії Заіменко, президента Національної академії держуправління при Президентові Василя Куйбіди.

Крім того у відомстві перевірили доходи двох суддів Донецької області за 2015-2016 роки: судді Слов’янського міськрайонного суду Наталії Чемодурової і судді Шахтарського міськрайонного суду Ганни Сергієнко.

Повідомляється, що у декларації Сергієнко за 2015 рік НАЗК виявило ознаки правопорушення за статтею 336-1 (декларування недостовірної інформації) ККУ.

Раніше повідомлялося, що НАЗК виявило низку недостовірних даних під час повних перевірок декларацій голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Також у НАЗК не знайшли порушень у деклараціях генпрокурора Юрія Луценка і 4 міністрів і в міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра оборони Степана Полторака, секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова.

Українська правда