У Росії заявляють про "задовільний" стан здоров'я Сенцова

Вівторок, 7 серпня 2018, 20:49

У Федеральній службі виконання покарань Росії заявляють про "задовільний" стан здоров’я українського політв'язня режисера Олега Сенцова, який голодує вже більше 85 днів.

Про це повідомляє управління відомства в Ямало-Ненецькому окрузі.

У відомстві стверджують, що Сенцов "знаходиться під постійним динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання, і лікарів-фахівців "Лабитнангської міської лікарні".

Зазначається, що його щодня оглядають медпрацівники, проводяться клініко-лабораторні та інструментальні дослідження.

"Йому призначено і проводиться лікування, спрямоване на підтримку основних функцій органів і систем організму, недопущення розвитку ускладнень", - заявляють у пре-службі відомства.

Його представники додали, що не виявили погіршення стану здоров’я Сенцова після проведення 6 серпня лабораторного обстеження політв'язня.

"Стан здоров'я Сенцова О.Г. оцінюється як задовільний", - підсумували в управлінні відомства в Ямало-Ненецькому окрузі.

Раніше адвокат Сенцова розповів, що в ув'язненого українського режисера погіршився стан здоров’я, але він відмовляється припиняти голодування.

З 16 травня Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою до влади РФ відпустити всіх утримуваних українців.

Станом на 7 серпня режисер голодує уже 86 день.

5 липня двоюрідна сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан зустрілася із ним у російській колонії.  Після зустрічі Каплан повідомила, що Сенцов "схуд і сильно постарів".

Українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Його звинуватили в підготовці терактів, засудивши до 20 років позбавлення волі.

Українська правда
Усі новини...