РФ проникла в бази виборчої системи Флориди - сенатор США

Четвер, 9 серпня 2018, 04:03

Російські хакери проникли в деякі виборчі бази Флориди і можуть видалити зареєстрованих виборців напередодні виборів у Конгрес у листопаді, якщо системи не будуть належним чином захищені.

Про це заявив сенатор США від Демократичної партії Білл Нельсон, передає Reuters з посиланням на Tampa Bay Times.

"Вони вже проникли в певні округи штату і тепер мають свободу дій", - розповів сенатор газеті.

Видання повідомляє, що минулого місяця Нельсон і республіканець Марко Рубіо написали листа 67 державним спостерігачам окружних виборчих комісій про можливі загрози. Але, за даними Tampa Bay Times, у цьому листі немає інформації, наданої Нельсоном щодо ситуації у Флориді.

"Ми закликали голову та заступників голови комітету розвідки Сенату, щоб вони дозволили керівникам виборчих комісій у Флориді дізнатися деталі про дії РФ", - заявив сенатор.

Але у Держдепі не взяли до уваги його заяви, підкресливши, що отримали "нуль інформації" від Нельсона, федеральних та державних установ щодо можливого проникнення.

"Якщо сенатор Нільсен має конкретну інформацію про загрозу нашим виборам, він має поділитися нею з посадовими особами у Флориді", - сказала прес-секретар Державного департаменту у штаті Флорида Сара Ревелл,  додавши, що державні та місцеві посадовці отримали фінансування для посилення безпеки виборчих систем.

Як повідомлялося, ЦРУ очікує втручання Росії на майбутніх виборах у США.

У кінці липня у соцмережі Facebook розповіли, що викрили нову скоординовану кампанію політичного впливу, щоб ввести користувачів в оману та організувати мітинги напередодні виборів Конгресу США в листопаді цього року.

У листопаді 2018 року у США переобиратимуть нижню палату Конгресу США - Палату представників, а також третину складу Сенату. Крім того, переобиратимуться 39 губернаторів штатів та територій, а в низці штатів відбудуться інші місцеві вибори.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування