У Міноборони розповіли про найпопулярніші військові спеціальності

Середа, 12 вересня 2018, 18:40

У міністерстві оборони розповіли, що у 2018 році найбільш популярними спеціальностями військової освіти залишилися розвідка, спецназ і морська піхота.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики міністерства оборони полковник Вадим Артамощенко.

"Ці військові спеціальності користуються в абітурієнтів найбільшим попитом. Цього року набір до вищих військових навчальних закладів за цими "бойовими" професіями був найбільшим за останні роки" — зазначив Артамощенко.

Він додав, що понад 30 відсотків прийнятих на навчання осіб – військовослужбовці строкової служби та військової служби за контрактом.

Близько 25 відсотків — випускники військових ліцеїв, а понад 10 відсотків від загальної чисельності вступників — це діти-сироти, діти з сімей загиблих військовослужбовців та з сімей військовослужбовців, які брали участь в Антитерористичній операції на сході країни.

Як повідомлялося, у 2018 році за результатами конкурсного відбору на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів ВНЗ за усіма рівнями військової освіти прийняли понад 3500 осіб.

Українська правда
powered by lun.ua