Справа Скрипалів: журналісти за номером Петрова додзвонилися до Міноборони РФ

Субота, 15 вересня 2018, 16:20
Справа Скрипалів: журналісти за номером Петрова додзвонилися до Міноборони РФ

Журналістам ABC News і Independent, які подзвонили за телефонним номером з документів ФМС на Олександра Петрова, відповіли, що це номер Міноборони РФ.

Про це обидва кореспондента повідомили у Twitter, пише "Медуза".

Московський кореспондент ABC News Патрік Рівел написав, що зателефонував за номером телефону, який, як писала "Нова газета", може належати Міністерству оборони РФ.

"Людина, що відповіла мені о третій годині ночі, підтвердила, що я потрапив до міністерства", - зазначив він.

У свою чергу московський кореспондент Independent Олівер Керролл повідомив, що зателефонував за тим же номером, і людина, яка взяла трубку, підтвердила, що це номер приймальні Міноборони.

Однак після питання, чи працював у них Петров, співрозмовник поклав трубку, розповів Керролл.

Як повідомлялося, 5 вересня британські прокурори назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Александр Петров та Руслан Боширов.

Прем’єрка Британії Тереза Мей заявила, що росіяни є офіцерами ГРУ – військової розвідки РФ. Британія отримала європейський ордер на арешт росіян.

У МЗС Росії заявили, що названі імена їм невідомі і заявили про "інформаційні маніпуляції" з боку Британії.

12 вересня президент РФ Владімір Путін заявив, що підозрювані у справі отруєння у британському Солсбері перебувають в РФ, але це просто цивільні особи без кримінального минулого.

14 вересня у спільному розслідуванні The Insider з дослідницьким центром The Bellingcat йшлося, що розслідувачам вдалося дістати довідку з Федеральної міграційної служби на підозрюваного Олександра Петрова.

Розслідувачі Bellingcat заявили, що підтвердили зв'язок підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Боширова до спецслужб Росії. 

Того ж дня журналісти російського видання "Новая газета" виявили докази, які можуть свідчити про ймовірну причетність підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Боширова до Міністерства оборони РФ.

Зокрема, телефонний номер із довідки ФМС на Петрова відноситься до АТС 195 в Хорошевському районі Москви, де розташована і штаб-квартира ГРУ Міноборони Росії.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: