Звільнений міськрадою мер Полтави заявив, що у відставку не піде

Понеділок, 17 вересня 2018, 12:15

Мер Полтави Олександр Мамай, якому 14 вересня депутати міськради висловили недовіру і достроково припинили його повноваження, заявив, що не визнає рішення депутатів і залишається міським головою.

Про це він заявив на прес-конференції, повідомляє "Укрінформ".

"Хочу заявити: я особисто - діючий міський голова. Ось печатка Полтавської міської ради. Знаходиться особисто в мене. Тому якщо зараз хтось заявить, що її вкрали, то це неправда. Усі управління, усі наші установи працюють в штатному режимі. Я не буду виїжджати ні на одну годину з міста Полтави. Я не буду йти на лікарняний чи у відпустку, я буду постійно на робочому місці. Мій телефон буде включений 24 години на добу", - заявив Мамай.

 
Олександр Мамай

Засідання, на якому його звільнили, він назвав вакханалією і спробою захоплення влади у місті.

"Цю псевдосесію я, як міський голова, не визнаю. Якщо хтось чимось незадоволений, хай звертається до суду", - зазначив Мамай.

Крім Мамая у прес-конференції участь узяв Ілля Кива, який називає себе головою Соціалістичної партії. Він наголосив, що Мамай його не запрошував, але виступив на підтримку відстороненого мера.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 14 вересня, депутати Полтавської міської ради ухвалили рішення про розпуск виконавчого комітету міста, а також проголосували за відставку мера Олександра Мамая.

Підставою вони назвали антинародні рішення виконкому про підвищення вартості проїзду, надання адрес кіоскам, роздача комунального майна приватним підприємствам тощо.

Мамай вперше був обраний міським головою Полтави у жовтні 2010 року. Він отримав підтримку майже 62% виборців.

У липні 2012 року він перейшов з партії "Совість України" до Партії регіонів. У лютому 2014 року повідомив, що вийшов з цієї партії .

Вдруге міським головою Полтави його обрали у жовтні-листопаді 2015 року. У другому турі виборів він отримав підтримку вже більше 62% виборців.

powered by lun.ua