Форум видавців у Львові відкриватимуть двічі через Порошенка – ЗМІ

Середа, 19 вересня 2018, 17:47

Спеціально для президента Петра Порошенка чиновники львівської облдержадміністрації провели додаткове урочисте відкриття львівського 25 Book Forum.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Зокрема, на офіційному сайті форуму йдеться, що організатори запланували урочисте відкриття на 19 годину 19 вересня в приміщенні Львівського національного академічного театру опери і балету за участі високих державних посадовців.

 
сайт форуму

Проте у ЗМІ пишуть, що через візит Порошенка було заплановане ще одне відкриття о 13.00. 

Зокрема, президент мав приїхати на форум у Львові у середу о 13.00, але запізнився майже на годину, тому відкриття за його участю почалося близько 14.00.

"Фактично церемонію спеціально для президента терміново організували чиновники Львівської ОДА, оскільки організатори форуму ще за кілька тижнів запланували урочисте відкриття на кілька годин пізніше", - заявили у ЗМІ.

Водночас на сайті львівської обласної адміністрації 18 вересня опублікували повідомлення про офіційне відкриття Форуму о 13.00, але про візит президента не повідомлялося.

В ОДА додали, що о 19.00 почнеться "мистецька частина" заходу.

У коментарі "Українській правді" прес-секретар Форуму видавців Марія Кравченко повідомила, що офіційне відкриття поділили на дві частини: о 13.00 і 19.00.

За її словами, поправки до програми Форуму приймалися пізніше і їх не встигли внести на сайт.

 
САЙТ ФОРУМУ

Проте Кравченко не змогла відповісти, коли саме обговорювалися і приймалися відповідні зміни до графіку Форуму видавців у Львові.

Українська правда
powered by lun.ua