Медведчук назвав Тимошенко "добре підготовленим кандидатом" в президенти України

Неділя, 2 вересня 2018, 01:27

Кум президента РФ, лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук назвав Юлію Тимошенко "цілеспрямованим" та "добре підготовленим" кандидатом у президенти України.

Про це він сказав в інтерв'ю The Independent, яке належить російському олігарху Олександру Лєбєдєву.

Медведчук у розмові з виданням висловив певне схвалення "цілеспрямованої" Тимошенко.

За його словами, якщо обирати між Анатолієм Гриценком і Тимошенко, то "очевидно", що виборці повинні підтримати Тимошенко.

Водночас він наполіг на відсутності політичних відносин з Тимошенко.

"Для цього немає необхідності. І ми маємо різні політичні позиції", - заявив Медведчук.

"Я не думаю, що у неї більше шансів, ніж у Порошенка, на Донбасі", - підкреслив кум Путіна, маючи на увазі ситуацію на сході України.

"Я не бачу, щоб у Тимошенко була політична воля піти далі до миру, ніж у Порошенка", - додав він.

Нагадаємо, наприкінці липня Медведчук повідомив про рішення приєднатися до партії "За життя" Вадима Рабіновича і очолити напрямок щодо "відновлення миру" з Росією.

Згодом стало відомо, що новий генпродюсер телеканалу "112 Україна", якого призначили після зміни власника, пов’язаний із Медведчуком. Журналістка Наталія Седлецька повідомила, що "112 Україна" в односторонньому порядку розірвав співпрацю з Радіо Свобода, в рамках якої на телеканалі транслювалася програма "Донбас Реалії", а також було спільне виробництво щотижневої програми "Завтра" та "Воєнний щоденник".

За даними ІМІ, у липні 2018 року найбільше матеріалів з ознаками замовності в інтернет-ЗМІ стосувались Медведчука та УПЦ (МП).

У серпні в ефірі телеканалу "112 Україна" Медведчук заявив, що стосунків з Тимошенко у нього немає.

Юлія Тимошенко заявила, що балотуватиметься в президенти - і її партія "Батьківщина" не розглядає можливість об’єднання з іншими політичними силами чи підтримки інших кандидатів.

20 червня лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що візьме участь у виборах президента України у 2019 році.