Лавров поскаржився, що через санкції в РФ "впала довіра до долара"

П'ятниця, 21 вересня 2018, 16:00

Глава міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що введення США нових санкцій проти росіян і російських компанії веде до різкого падіння довіри до доларової системи і самого долара.

Про це він заявив в п'ятницю, коментуючи включення в санкційні списки США в четвер 33 російських осіб і компаній, передає ТАСС.

За його словами, нові санкції не стали несподіванкою, оскільки в Росії вже "перестали чогось дивуватися".

При цьому відносно санкцій щодо компанії "Сухой", заводу в Комсомольську-на-Амурі, він назвав черговим проявом "нечесної конкуренції".

"В черговий раз ми все переконуємося, що доларова система повністю себе дискредитувала і довіра до долара падає дуже різко", - заявив Лавров.

Він додав, що Росія робить все необхідне, щоб не залежати від США, контролюючих доларову міжнародну фінансову систему.

"Ми вже робимо висновки з цієї ситуації, ми робимо все необхідне, щоб не залежати від тих країн, які так чинять щодо своїх міжнародних партнерів", - сказав представник МЗС РФ.

Раніше Сполучені Штати внесли до списку санкцій 33 громадян РФ і російські компанії, пов'язані зі сферою оборони і розвідкою РФ.

У МЗС РФ заявили, що США не вдасться диктувати Росії свої умови, а новими санкціями Вашингтон лише розхитує глобальну стабільність.

Напередодні президент США Дональд Трамп підписав указ, що дає додаткові інструменти для імплементації чинних проти Росії санкцій.

Українська правда
powered by lun.ua