Супрун каже, що російські боти підривають довіру українців до вакцинації

Четвер, 27 вересня 2018, 17:33

Виконуюча обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила на Генасамблеї ООН, що російські боти підривають довіру українців до вакцинації.

Про це вона написала 27 вересня у Facebook.

Зокрема, Супрун розповіла про дослідження "American Journal of Public Health" щодо "російських ботів та тролів", які поширювали брехню про вакцини в соцмережах.

"Американські дослідники проаналізували тисячі твітів, опублікованих між 2014 та 2017 роками, та виявили, що значна кількість з тих, де йшлося про вакцинацію, були написані з російських акаунтів ", - повідомила Супрун.

За її словами, проплачені Росією  боти поширювали "антивакцинаторські теорії, наприклад, що вакцини викликають аутизм чи вбивають людей".

"Кремль використовує методи гібридної війни з метою підриву довіри до зусиль в області громадського здоров’я, націлених на підвищення рівня вакцинації населення в Україні та в усьому світі", - заявила Супрун і додала, що це доведений факт.

Вона також зазначила, що результатом такої гібридної війни стало те, по всій Європі за 6 місяців рекордно виросли показники захворюваності на кір, за її словами, захворіли на кір 41 тисяча людей, 37 з них померли.

"Україна зараз відчуває всю повноту гібридної війни Росії на собі, зокрема і у сфері охорони здоров’я", - резюмувала вона.

Також Супрун заявила, що російська гібридна війна – це загроза для здоров'я людей і закликала міжнародну спільноту обмежити роль Росії в Раді Безпеки ООН.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування