Мешканці російської глибинки остаточно викрили Боширова-Чепігу

Четвер, 27 вересня 2018, 20:02

Мешканки села Березівка Амурської області Росії впізнали у підозрюваному в отруєнні Скрипалів "Руслані Боширові" свого односельця Анатолія Чепігу.

Про це повідомляє "Комерсант".

"Це він, Толя. Сто відсотків він. Очі чорні майже, і голос його. У 1996 році він закінчив Березовську школу і поступив до ДВОКУ (Далекосхідне вище загальновійськове командне училище - УП). Дуже розумний, хороший хлопець, кмітливий, язик підвішений, навчався добре. Усі про нього можуть сказати тільки позитивне. Не пив, не курив, ні в яких поганих компаніях ніколи замішаний не був. Точно пам'ятаю, день народження у нього був на початку квітня. Сестра Галя була трохи старша", - розповіла жінка, з якою Чепіга близько спілкувався у шкільні роки.

"Те, що він на секретній службі в гарячих точках, ми знали. Його мама плакала: навіть родина не була в курсі, де саме він знаходиться. Дружина в Хабаровську жила, чекала. Я останній раз його бачила років десять тому, коли він приїжджав до рідних", - каже ще одна мешканка Березівки.

За інформацією видання, село Березівка знаходиться в 37 кілометрах від села Миколаївка, в якому народився Чепіга. Його сім'я довгий час жила в Березівці, після чого переїхала до Благовєщенська.

Скандал з Чепігою також прокоментував прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Як повідомляє "Медуза", Пєсков заявив, що йому нічого не відомо про полковника Головного розвідуправління Анатолія Чепігу.

Він додав, що інформацію The Insider і Bellingcat про те, що Чепіга був удостоєний звання "Герой Росії", буде перевірена.

5 вересня британські прокурори назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Александр Петров та Руслан Боширов. Прокурори зазначили, що їхні справжні імена можуть бути іншими. Журналісти дізналися, що одного з підозрюваних в отруєнні Скрипалів, який називав себе "Русланом Бошировим", насправді звати Анатолій Чепіга.

Він - полковник ГРУ і нагороджений званням "Героя РФ".

Прем’єрка Британії Тереза Мей заявила, що росіяни є офіцерами ГРУ – військової розвідки РФ. Британія отримала європейський ордер на арешт росіян.

У МЗС Росії заявили, що названі імена їм невідомі і заявили про "інформаційні маніпуляції" з боку Британії.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування