Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЦВК просить Раду подбати про її кібербезпеку

Середа, 10 жовтня 2018, 14:40

Центральна виборча комісія просить Верховну Раду дозволити витратити 49 мільйонів 660 тисяч гривень на забезпечення кібербезпеки майбутніх виборів.

Відповідну постанову ухвалено на засіданні ЦВК в середу, повідомляє "Укрінформ".

Як пояснив заступник голови ЦВК Євген Радченко, цим рішення комісія просить парламент "перекинути" 49 млн 660 тисяч гривень з одних статей витрат комісії на інші, що стосуються кібербезпеки.

За його словами, додатково Центрвиборчком грошей з держбюджету не просить.

"Ми просимо взагалі перекидання (з бюджетних статей - ред.) у розмірі 49 млн 660 тисяч гривень. Це все кошти ЦВК, які були передбачені статтями бюджету, які стосуються проведення місцевих виборів, що не були проведені, у тому числі в ОТГ, з тих чи інших причин", – розповів Радченко.

Водночас він запевнив, що це не вплине на призначення виборів в ОТГ, заплановані на 2018 рік.

"Ті кошти, які заплановані на проведення виборів в ОТГ у 2018 році, вони не забираються, вони є. Ситуація, за якої вибори в ОТГ будуть відкладені на пізніший строк у зв'язку з відсутністю коштів, не передбачається", – наголосив заступник голови ЦВК.

9 серпня попередній склад ЦВК призупинив призначення виборів в ОТГ, доки комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя не дасть роз'яснення стосовно законодавства про референдуми, можливості призначення перших і додаткових місцевих виборів без проведення місцевого референдуму щодо підтримки добровільного об'єднання територіальних громад, добровільного приєднання до об'єднаної територіальної громади.

8 жовтня голова нового складу ЦВК Тетяна Сліпачук оголосила, що комісія приступила до вирішення проблеми призначення перших та додаткових виборів в об'єднаних територіальних громадах.

За даними ЦВК, наразі на розгляді комісії знаходяться звернення облдержадміністрацій щодо призначення 135 перших виборів та 44 додаткових виборів в ОТГ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: