Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

НАЗК заявляє про провокацію з боку журналістів у своїй будівлі

П'ятниця, 12 жовтня 2018, 14:29

До приміщення Національного агентства із запобігання корупції без дозволу охорони пройшли особи, які назвалися журналістами видання "Наша версія".

Про це йдеться у повідомленні відомства у п’ятницю.

"Особи, які назвалися журналістами видання "Наша версія" близько 10 години ранку передали прес-службі НАЗК інформаційний запит, який було зареєстровано у визначеному законом порядку", - повідомили в НАЗК.

Вказується, що журналістам було надано роз’яснення про порядок отримання інтерв’ю та коментарів членів НАЗК.

"Ігноруючи цю інформацію представники видання без дозволу охорони пройшли до приміщення Агентства, після чого були виведені охороною без застосування спеціальних засобів та фізичного впливу", - заявили у відомстві.

Видання "Детектор медіа" пише, що знімальна група "Нашей версии" приїхала в НАЗК й почала сперечатися з охороною, вимагаючи пропустити їх всередину.

"За попередньою версією, на питання, чи домовлялися вони про зустріч із прес-службою, журналісти "Нашей версии" відповіли ствердно. Водночас в охорони був лише один документ про перепустку для журналіста – від видання "Детектор медіа". І за цією перепусткою пропустили представників "Нашей версии", - пише "Детектор медіа".

У виданні заявили, що помилка стала зрозумілою через кілька хвилин, коли в НАЗК у домовлений з прес-службою час приїхала журналістка "Детектора медіа" Тетяна Гордієнко.

Знімальну групу "Нашей версии" вивела охорона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: