Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Злом акаунтів Facebook у вересні зачепив 30 млн користувачів

П'ятниця, 12 жовтня 2018, 22:27

У компанії Facebook стверджують, що масштабна хакерська атака на соціальну мережу, яку зафіксували 14 вересня 2018 року, зачепила акаунти близько 30 млн користувачів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Зараз ми знаємо, що атака зачепила менше користувачів, ніж ми очікували. Із заявлених 50 млн користувачів, чиї акаунти могли постраждати, лише 30 млн користувачів зіткнулися з крадіжкою цифрових ключів", - заявили у Facebook .

Раніше в керівництві соцмережі повідомляли про масовану хакерську атаку, в результаті якої хакерам вдалося отримати доступ до акаунтів мільйонів користувачів.

У компанії зазначили, що зловмисники змогли скористатися системною помилкою під час застосування опції перегляду особистої сторінки в тому вигляді, як вона відображається для сторонніх користувачів.

Системна помилка дала змогу хакерам отримати цифрові токени користувачів - аналоги цифрових ключів - і підключитися до соціальної мережі через чужі акаунти.

У Facebook раніше заявляли, що тимчасово відключали сервіс з уразливістю, а активність хакерів припинили. Цифрові ключі всіх користувачів, чиї акаунти неправомірно використовували хакери, оновили.

При цьому злом системи не зачепив акаунтів у сервісах Messenger, Messenger Kids, Instagram, WhatsApp, Oculus, Workplace, Pages, сервісах онлайн-платежів і будь-яких сторонніх застосунках.

Раніше Facebook заблокував в Росії десятки аккаунтів - вони були пов'язані з компанією Social Data Hub, яку соцмережа запідозрила в нелегальному зборі та аналізі даних користувачів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: