Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Путін заборонив "іноземним агентам" шукати корупцію в РФ

Понеділок, 15 жовтня 2018, 21:55

Президент РФ Володимир Путін підписав закон, який забороняє проводити незалежну антикорупційну експертизу нормативно-правових актів та їх проектів громадянами з незнятою чи непогашеною судимістю і некомерційним організаціям - "іноземним агентам".

Як повідомляє "Інтерфакс", закон "спрямований на вдосконалення правового регулювання незалежної антикорупційної експертизи".

"Втрачають можливість проводити експертизу міжнародні та іноземні організації. Не будуть допускатися до такої експертизи громадяни, які були звільнені у зв'язку з втратою довіри за вчинення корупційного правопорушення і були внесені до відповідного реєстру осіб, звільнених у зв'язку з втратою довіри", - йдеться у повідомленні. 

Також не зможуть проводити антикорупційну експертизу громадяни, які здійснюють діяльність в органах держвлади, місцевого самоврядування, держкорпораціях, які самі проводять таку антикорупційну експертизу.

У 2017 р. Мін'юст РФ визнав дев'ять ЗМІ такими, що виконують функції іноземних агентів. Відповідно до закону "Про засоби масової інформації", іноземними ЗМІ, які виконують функції іноземного агента визнані "Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода", "Голос Америки", телеканал "Настоящее время", "Сибирь.Реалии", Кавказ.Реалии, Idel.Реалии, татаро -башкірська служба Радіо Свобода, Крим.Реалії та "Фактограф". 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: