Німецька поліція взялася за акт вандалізму на могилі Бандери

4304 перегляди
Вівторок, 16 жовтня 2018, 10:19

Поліція Мюнхена розслідує акт наруги над могилою ідеолога українського націоналістичного руху Степана Бандери з боку британця Грема Філіпса, який відстоює російські інтереси.

Генеральне консульство України у Мюнхені повідомило:

"У зв’язку із великим суспільним резонансом та численними запитами ЗМІ щодо здійснення громадянином Великої Британії Г.Філіпсом акту вандалізму на могилі С.Бандери в Мюнхені інформуємо, що 15 жовтня Генконсульство невідкладно зв’язалося з Управлінням поліції Мюнхена з інформацією про зазначений інцидент та проханням про відповідне реагування".

У результаті було відкрито справу, здійснено необхідні оперативно-слідчі та процесуальні дії.

"Наразі триває слідство, після закінчення якого матеріали будуть передані до прокуратури для належної правової оцінки скоєного", – інформує консульство.

Генконсульство перебуває в контакті з мюнхенськими правоохоронними органами і тримає справу на особливому контролі.

15 жовтня, в 59-ту річницю вбивства Степана Бандери агентом КДБ у Мюнхені, проросійський провокатор і пропагандист Грем Філіпс на цвинтарі Вальдфрідгоф прикріпив до хреста на могилі відомого українця напис "Тут похований український нацист Степан Бандера".

 

Філіпс сам зняв свої дії на відео і підписав його: "Я виправляю могилу Степана Бандери".

При цьому він скинув на землю жовто-блакитні прапори України та червоно-чорний прапор Організації українських націоналістів (революційної).

Олена Рощенко, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua