Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Швейцарії арештували майно "банкіра" зі схеми Курченка – ГПУ

Вівторок, 16 жовтня 2018, 17:05

За клопотанням Генеральної прокуратури компетентні органи Швейцарської Конфедерації арештували майно "банкіра" Сергія Курченка.

Про це йдеться в повідомленні Генпрокуратури від 16 жовтня.

ГПУ традиційно не називає прізвища підозрюваного, однак за даними джерел "Української правди", мова йде про екс-заступника голови наглядової ради "ВЕТЕК" Бориса Тимонькіна.

В Генпрокуратурі зазначають, що банкір отримував значні суми коштів за участь у злочинній організації Віктора Януковича та її структурного підрозділу під керівництвом Сергія Курченка.

За даними ГПУ, компетентні органи Швейцарської Конфедерації встановили один із рахунків, на який за даними слідства перераховувались злочинним шляхом здобуті кошти, а також рахунок одного з підконтрольних злочинній організації підприємств на території цієї держави.

"Наразі вжитими заходами кримінально-правового характеру за запитом Генеральної прокуратури України про міжнародну правову допомогу на вказаних вище рахунках арештовано кошти в загальній сумі 2 млн доларів США", – йдеться в повідомленні ГПУ.

За останніми данними, Тимонькін перебуває у Німеччині, де його затримували у 2015 році.

Як повідомлялось, Департамент міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно створення злочинної організації екс-президента Віктора Януковича та її структурного підрозділу під керівництвом Сергія Курченка.

Мова йде про вчинення у її складі тяжких, особливо тяжких та інших злочинів у паливно-енергетичному та банківському секторах економіки, сфері оподаткування та інших.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: