Головні новини дня – за 60 секунд

f 1742 перегляди 498
Вівторок, 16 жовтня 2018, 17:22

Під час навчань упав літак Су-27 – екіпаж загинув, у Франції затримали українського корупціонера-втікача, що прикинувся мертвим, Рада лишила Вілкула та Колєснікова недоторканними – новини, які обговорювали 16 жовтня.

Про надзвичайні події

Близько 17 години в районі села Уланів (між населеними пунктами Бердичів та Хмільник) у ході виконання навчально-бойового польоту впав літак Су-27.

Пізніше стало відомо, що неподалік села Пагурці були знайдені уламки літака, а двоє пілотів загинули.

21e
102c

Також сьогодні на території Ганнівського кар’єру "Північного гірсько-збагачувального комбінату" в Кривому Розі зіткнулися два локомотиви. Загинули троє і постраждала одна особа.

Про затримання "високопоставленого" громадянина України у Франції

Стало відомо, що французькі жандарми затримали в Бургундії "високопоставленого" громадянина України. І що йому вдалося уникнути покарання, підробивши свідоцтво про смерть.

Затриманим виявився Дмитро Малиновський. Він був членом "Партії регіонів", директором Одеського представництва товариства з обмеженою відповідальністю "КАМІА", а ще фігурував у справі про розкрадання коштів через Одеський припортовий завод.

Ще в січні Франція розпочала розслідування підозрілих операцій щодо купівлі замку за 3 мільйони євро люксембурзькою компанією, основним власником якої є громадянин України. Також арештували його майно на 4,6 мільйони євро, включаючи замок у Франції, вінтажний Rolls Royce Phantom і три витвори мистецтва Сальвадора Далі.

Про перевищення швидкості

З 16 жовтня патрульна поліція починає притягувати до відповідальності водіїв за перевищення швидкості руху. За перевищення більш як на 20 км/год – штраф 255 гривень. За перевищення більш як на 50 км/год – штраф 510 гривень

Патрульні контролюватимуть дотримання водіями встановлених швидкісних режимів за допомогою пристроїв TruCam. Вони встановлені на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості. 

Про недоторканість (яку не зняли)

Верховна Рада провалила голосування за притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула та powered by lun.ua