Збірна України у Лізі Націй перемогла Чехію і вийшла в еліт-групу

Вівторок, 16 жовтня 2018, 23:49

Збірна України у матчі 3 туру Ліги Націй в групі В здолала команду Чехії з рахунком 1:0.

Матч проходив у Харкові, 16 жовтня.

Після перемоги над Чехією українська команда набрала 9 очок після трьох матчів і за тур до завершення турніру стала переможцем групи. У наступному розіграші Ліги Націй через чотири роки збірна України буде грати в групі А із найсильнішими збірними Європи. Окрім того, синьо-жовті в разі невдачі у відборі до ЧЄ-2020 року зможуть поборотися за путівку на чемпіонат Європи і через плей-офф турніру Ліги Націй.

Що стосується самої гри, то вона вийшла багата на гольові моменти, але лише з одним забитим м`ячем. Ще в стартові 15 хвилин поєдинку Роман Яремчук двічі мав забивати, але його удари головою після пасів Євгенія Коноплянки прийшлися повз ворота.

Відповідь чехів була також небезпечною, і Якуб Янкто виходив сам на сам з Андрієм П`ятовим, але не переграв українського воротаря. На 34-й хвилині після удару Коноплянки ворота збірної Чехії рятує Іржи Павленка. Через кілька хвилин вже сильний удар Руслана Малиновського, і м`яч пролетів поруч зі штангою.

На 43-й хвилині Україна забиває гол. Після скидки від Романа Яремчука Малиновський ударом у кут воріт забиває другий гол за збірну України в останніх двох матчах. У суперника ще в першому таймі варто відзначити удар Давида Павелка із середньої дистанції, який нейтралізував П`ятов.

Заключні 45 хвилин пройшли також в атаках обох команд. На 55-й хвилині після удару Павелка під поперечку П`ятов робить черговий сейв. На 65-й хвилині Андрій Ярмоленко отримав шанс збільшити рахунок, але обігравши воротаря відпустив м`яча за лінію воріт.

Востанні хвилини зустрічі гарний момент подвоїти рахунок мав Віктор Циганков, який після пасу від Ярмоленка вийшов сам на сам з воротарем, але не зумів переграти Павленка. На 83-й хвилині удар Міхаела Кременчика прийшовся вище воріт.

У заключному матчі турніру збірна України, 16 листопада, гратиме на виїзді з командою Словаччини.