Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

СКР назвав ім'я стрільця в коледжі Керчі і перекваліфікував справу

Середа, 17 жовтня 2018, 15:34
СКР назвав ім'я стрільця в коледжі Керчі і перекваліфікував справу
Укрінформ

Російське слідство вважає, що в анексованій Керчі 4-курсник Владислав Росляков розстріляв людей у коледжі, а потім наклав на себе руки.

Про це повідомляє Слідчий комітет Росії, який перекваліфікував справу зі статті про теракт на статтю про масове убивство.

Слідчі й криміналісти вже приступили до огляду місця події.

"На даний момент відомо про 17 загиблих. Початковий огляд тіл говорить про те, що вони померли від вогнепальних поранень", – йдеться в повідомленні комітету, тоді як Сергій Аксьонов повідомив уже про 18 загиблих.

"Оперативно було встановлено особу юнака, який прийшов у коледж безпосередньо перед подією, і, виходячи з відеозапису, тримав у руках рушницю. Ним виявився студент 4 курсу коледжу 18-річний Владислав Росляков. Його тіло з вогнепальним пораненням виявлено в одному з приміщень коледжу", – повідомляє СКР.

"Виходячи з картини злочину, слідство попередньо вважає, що цей юнак розстріляв людей, які були в коледжі, а потім наклав на себе руки", – додає відомство.

У зв'язку з цим кримінальну справу, порушену за ст.205 КК РФ, перекваліфіковано на ч.2 ст.105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом).

На місці продовжує працювати слідчо-оперативна група, вилучаються предмети і сліди, що мають значення для розслідування, тривають допити свідків і очевидців, найближчим часом будуть призначені судово-медичні та інші експертизи.

Представник Національного антитерористичного комітету РФ Андрій Пржездомський в ефірі телеканалу РБК повідомив, що в коледжі знайшли вибуховий пристрій:

"Працюють на місці вибухотехніки, які вивчають виявлений вибуховий пристрій", – сказав він, цитує ТАСС.

За даними ЗМІ, Росляков навчався в коледжі за спеціальністю "Монтаж, налагодження і експлуатація електроустаткування промислових і цивільних будівель".

До цього він навчався в школі №13, повідомила РИА Новости директор школи Наталя Мелешінкова.

У соцмережах пишуть, що хлопець лише 8 вересня купив собі рушницю.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: