Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Саудівська Аравія підтвердила смерть журналіста Хашоггі - ЗМІ

Субота, 20 жовтня 2018, 02:05

Телеканали Саудівської Аравії повідомляють, що керівництво країни визнало - журналіст Джамаль Хашоггі був вбитий. Прокурор заявив, що Хашоггі помер після "дискусій" у консульстві у Стамбулі, які "переросли у сварку".

Про це повідомляє державний телеканал Ikhbariya, передає Bloomberg.

"Прокурор заявив, що попередні результати розслідування показують - Хашоггі загинув у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що король Саудівської Аравії Салман звільнив головного королівського радника та старшого службовця розвідки.

За даними телеканалу Ikhbariya, король Салман видав наказ про звільнення Сауда аль-Кахтані, радника наслідного принца Мухаммеда ібн Салмана. Монарх також звільнив заступника начальника розвідки генерала Ахмеда аль-Ассірі.

Генеральний прокурор Шейх Сауд аль-Моеб, сказав, що Хашоггі помер після "дискусій" у консульстві, "які переросли у сварку".

"Джерело, знайоме з ситуацією, повідомило, що журналіста задушили після бійки. Турецькі чиновники заявили, що Хашоггі був убитий і розчленований", - пише Bloomberg.

При цьому, Шейх Сауд аль-Моеб не повідомив про місцезнаходження тіла Хашоггі.

Він також наголосив - у справі про смерть журналіста затримані 18 громадян Саудівської Аравії. 

"Прокурор також додав, що розслідування смерті Хошаггі продовжується, а оголошені результати - попередні", - зазначає телеканал Ikhbariya.

Влада Саудівської Аравії пообіцяла притягнути усіх винних до відповідальності.

Журналіст Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня під час візиту до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі. За даними турецьких правоохоронців, там його, швидше за все, вбили.

2 жовтня до Стамбула прибули 15 громадян Саудівської Аравії, серед яких і чиновники. Вони перебували в саудівському консульстві в той же самий час, що і Хашоггі. Всі вони пізніше покинули Туреччину.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: