У Греції затримали судно з трьома українцями

Середа, 3 жовтня 2018, 10:45

Берегова охорона грецького м. Патра затримала українське судно з трьома членами екіпажу за підозрою у перевезенні нелегальних мігрантів.

Про це "Українській правді" повідомив заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич. 

"Берегова охорона грецького м. Патра повідомила про затримання судна під українським прапором та його екіпаж – 3 українців – за підозрою у перевезенні нелегальних мігрантів", - сказав він.

Кирилич додав, що наразі тривають первинні слідчі дії та вживаються "заходи консульського забезпечення у справі".

Як повідомляє портал ekathimerini.com, на борту судна було 65 мігрантів. Берегова охорона перехопила його вранці 2 жовтня.

Троє іноземних громадян, 32, 30 і 37 років, були заарештовані за звинуваченням у контрабанді людей.

Також повідомляється, що були заарештовані 36-річний грек і 37-річний іноземний громадянин – водій і штурман вантажівки, яка чекала мігрантів на березі.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України оголосило, що відкриє Національний центр протидії втягуванню українських моряків у незаконну діяльність за кордоном.

Раніше в МЗС повідомляли, що близько 250 українських моряків перебувають під арештом в Греції та Італії, переважна більшість – за перевезення нелегальних мігрантів.

Україна та Греція мають намір укласти двосторонню угоду, щоб тим українським морякам, які умовно або достроково звільнені в Греції, можна було дозволити повернутися додому.

МЗС вже оприлюднювало рекомендації громадянам України, які планують працевлаштування в судноплавних компаніях.

Детальніше в матеріалі: "Стоп-машина. Як українські моряки сидять у закордонних в'язницях"

Ірина Балачук, УП


powered by lun.ua