НАБУ розбереться, чи законно збагатився чиновник зовнішньої розвідки

Середа, 3 жовтня 2018, 16:43

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження щодо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Про це директор відомства Артем Ситник повідомив на засіданні комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції 3 жовтня.

"За матеріалами журналістського розслідування "Наші гроші" стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки СБУ НАБУ зареєструвало кримінальне провадження за ч.3 ст. 368-2 Кримінального кодексу України", – повідомило бюро у Twitter.

У цій нормі йдеться про незаконне збагачення – набуття особою, яка займає особливо відповідальне становище, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, а також передача нею таких активів будь-якій іншій особі.

2 жовтня програма "Наші гроші з Денисом Бігусом" повідомила, що родина першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки та екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Сергія Семочко має громадянство Росії і дороге майно.

Декларація Семочка засекречена, але журналісти зібрали доступні дані: поїздки на авто Land Cruiser і проживання у котеджному містечку в Конча-Заспі під Києвом.

Будинок на 333 кв м належить Тетяні Лисенко, яку журналісти вважають дружиною Семочка. Його падчерка Анастасія Котон також має дороге майно.

8 родичів Семочка, включно з дружиною й чоловіком падчерки, нібито мають паспорти РФ.

Олена Рощенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування