"Roshen" заявив, що його цукерки в Криму їсти небезпечно

Середа, 3 жовтня 2018, 17:47
Скрін-шот із сюжету ТСН

Кондитерська корпорація "Roshen" заявляє, що її продукція, яку продають в анексованому Росією Криму, не придатна до споживання.

Про це йдеться у "відкритому листі" компанії від 3 жовтня.

"Звертаємось до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму. Будь-яка продукція кондитерської корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання", – заявляє "Roshen".

"Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я", – переконані там.

Корпорація пояснює: "Остання продукція на Липецькій фабриці була випущена ще у першому кварталі 2017 року, з того часу на фабриці нічого не виготовляється. З 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Також свою діяльність зупинив торговий дім та склад готової продукції. Потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено".

"Жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками… Для продукції Roshen, виробленої в Україні, доступ на російський ринок закритий ще з 2013 року", – наголошує компанія.

У корпорації вважають, що українські ЗМІ можуть "навмисно застосовувати маніпулятивні прийоми та подавати неперевірену, недостовірну інформацію, прикладом цього є сюжет, який вийшов на одному з українських каналів 2 жовтня".

"Тому, аби не збирати прострочені цукерки та не розповсюджувати фейкову інформацію, журналістам варто поїхати до російського Липецька і на власні очі переконатися, що ця фабрика не працює", – додає корпорація, яка належить президенту Петру Порошенку.

На початку вересня ЗМІ повідомляли, що в магазинах Криму продаються цукерки ТМ Roshen із вичерпаним терміном придатності. У кондитерській корпорації тоді заявили, що не знають про їх походження.

2 жовтня у сюжеті ТСН показали цукерки, придбані 20 вересня у супермаркеті Сімферополя, які каналу "1+1" передали глядачі. Судячи з етикетки, цукерки вироблені в Росії на липецькій кондитерській фабриці "Roshen".

Олена Рощенко, УП


powered by lun.ua