Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Демчина подав до суду на Ситника

Понеділок, 8 жовтня 2018, 14:02
Демчина подав до суду на Ситника

Перший заступник глави СБУ Павло Демчина подав позов до суду на директора НАБУ Артема Ситника про захист честі і гідності у зв'язку з заявою Ситника про його причетність до реклами НАБУ в метро.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я звернувся до Солом'янського районного суду Києва з позовом до директора НАБУ Артема Ситника. Приводом стали голослівні заяви пана Ситника на комітеті Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції", - сказав Демчина.

Він нагадав, що Ситник звинуватив його в причетності до інформаційної кампанії, спрямованої проти НАБУ.

Демчина також додав, що на момент засідання комітету всеукраїнська громадська організація "Чесне слово" підтвердила проведення нею публічних акцій з критикою Ситника, про що директор НАБУ не міг не знати.

Він заявив, що готовий піти з посади, якщо суд підтвердить звинувачення на його адресу.

"Підкреслюю, що як офіцер у разі підтвердження судом звинувачень на свою адресу, покину посаду в СБУ. Чи готовий Ситник, відповідаючи за свої абсурдні звинувачення, до такого кроку? Дуже сумніваюся", - сказав Демчина.

У своїй позовній заяві перший заступник глави СБУ просить суд визнати недостовірною інформацію, озвучену Ситником на засіданні комітету, визнати її такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію, а також спростувати.

Як повідомлялося, 3 жовтня директор НАБУ Артем Ситник натякнув, що за акціями і розміщенням рекламних матеріалів, спрямованих на дискредитацію НАБУ, стоять перший заступник глави СБУ Павло Демчина і заступник голови фракції БПП Сергій Березенко. 

Березенко просив Ситника показати докази його причетності до "реклами" НАБУ.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: