Поліція прокоментувала події в Одеському медуніверситеті - захоплення не було

Понеділок, 10 грудня 2018, 23:50

МОЗ України заявило про захоплення Одеського національного медичного університету, проте в поліції запевнили, що це не відповідає дійсності.

Голова Одеської поліції Дмитро Головін розповів "Українській правді", що до університету приходила виконавча служба.

"Є рішення суду і відкрите виконавче провадження", - зазначив він.

Наразі в поліції не уточнюють, чого саме стосувалось рішення суду та провадження, через яке до навчального закладу прийшла виконавча служба.

Радник керівника одеської поліції Руслан Форостяк у facebook написав, що вже тривалий час точиться запекла боротьба "за вплив та контроль над цим закладом".

"Сьогодні прийшли живі та справжні судові виконавці Мінюсту, з реальним виконавчим листом, справжнього суду, що іменем України ухвалив виконавче провадження, яке обов'язкове до виконання будь-кому, допоки не буде скасоване у законний спосіб. Про яких "невідомих" йдеться - не зрозуміло. Тож функція поліції, у відповідності до закону про Нацполіцію України, в даному конфлікті - виключно охорона публічного порядку, недопущення будь-яких протистоянь", - зазначив Форостяк.

В МОЗ у понеділок вранці заявили, що близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця.

Українська правда