У МОЗі заявили, що поліція бреше щодо захоплення медвузу в Одесі

6048 переглядів
Вівторок, 11 грудня 2018, 13:37

Представники Нацполіції в Одеській області у відповідь на офіційну заяву МОЗ України про захоплення адміністрації ОНМедУ, опубліковану 10 грудня, надали неправдиві коментарі, що можуть свідчити або про некомпетентність співробітників Нацполіції, або про їхню заангажованість.

Про це йдеться у заяві Міністерства охорони здоров'я України.

"Представники Нацполіції в Одеській області заявили, що захоплення ОНМедУ 10 грудня нібито не відбувалось, натомість пояснили, що такі дії були виконанням провадження суду, а особи, які захопили будівлю, були державними виконавцями", - сказано у повідомленні відомства.

Зазначається, що така інформація не відповідає дійсності, оскільку МОЗу відомо, що 10 грудня державні виконавці прибули у супроводу приватної охорони "Феникс".  

"Захоплення будівлі університету відбувалось співробітниками приватної охоронної компанії "Феникс", які блокували вхід і перешкоджали доступу співробітників університету на робочі місця", - наголошують у міністерстві.

"За цими подіями спостерігали представники Нацполіції в Одеській області. Про таке свідчить не лише офіційне звернення в.о. ректора Констянтина Аймедова до МОЗ України, а також численні фото- та відеодокази", - додали там.

У МОЗ наголосили, що державні виконавчі служби не уповноважені здійснювати захоплення адміністративних будівель із застосуванням приватних охоронних фірм.

Також зазначається, що про здійснення будь-яких виконавчих проваджень у державному університеті, зокрема, про плани захоплення та блокування університету державні виконавці зобов’язані були повідомити МОЗ України як засновника та власника державного університету, але наразі будь-яка інформація з цього приводу в МІністерстві відсутня.

Як повідомлялося,  вранці 10 грудня у МОЗ заявили, що близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця.

Згодом у поліції запевнили, що це не відповідає дійсності.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua