У Києві запустили новітню систему, що допоможе перемогти сніг

14516 переглядів
Вівторок, 11 грудня 2018, 15:11

У приміщенні "Київавтодору" відкрили диспетчерський центр моніторингу роботи комунального транспорту та збору інформації.

Про це повідомляє у вівторок прес-центр КМДА.

"Ще декілька років тому, коли йшли опади, мер виїжджав в кожне ШЕУ, перевіряв, де і як працюють спецавтівки. А водії, відпрацювавши маршрут, поверталися у ДЕПО, щоб отримати наступне завдання, куди їм їхати прибирати далі. На сьогодні ці процеси автоматизовані. І вся інформація доступна в одному місці. А робота спецтехніки управляється і контролюється звідси", – зазначив міський голова Віталій Кличко.

 

Центр надає можливість відображення у гео-системі місцезнаходження техніки та типу виконуваної роботи.

За словами Кличка, це буде дуже корисним і ефективним, наприклад, під час прибирання міста у снігопади.

Зазначається, що техніка моніторингового центру була закуплена відповідно до тендерних процедур. Загальна вартість – 3,9 млн гривень.

У центрі обладнано робочі місця для 4 операторів, системою моніторингу "відеостіна" (12 моніторів) та пультом керування роботизованими камерами з монітором. До системи моніторингу підключено більше 600 одиниць комунальної техніки.

Зазначається, що диспетчерський центр моніторингу роботи комунального транспорту підключений також до центральної системи відеоспостереження (6,8 тисяч камер).

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua