Нові збої Facebook розслідує Комісія із захисту даних

Неділя, 16 грудня 2018, 09:26

В Ірландії, де розташована європейська штаб-квартира Facebook, почали розслідування щодо компанії після виявлення нової уразливості у соцмережі.

Експерти Комісії із захисту даних (DPC) Ірландії мають намір вивчити, як Facebook виконував Норми загального захисту даних ЄС, що набрали чинності наприкінці травня 2018 року, пише DW.

Після того, як ЄС посилив правила захисту даних, DPC неодноразово отримувала скарги від користувачів соцмережі щодо порушення їх особистого простору, зазначив представник комісії Грем Дойл.

За порушення європейського законодавства в області захисту даних Facebook та іншим міжнародним компаніям загрожує штраф в обсязі до 4% річного обороту.

Раніше у Facebook заявили, що через тимчасову проблему додатки соцмережі отримали доступ до фотографій близько 6,8 млн користувачів, включно з фото, які користувачі завантажували на сайт, але не виставляли у публічний доступ.

У Facebook уточнили, що уразливість існувала з 13 до 25 вересня. Доступ "до більшої, ніж зазвичай", кількості фотографій отримали 1500 різних програм.powered by lun.ua