УПЦ МП зібрала позачергове засідання Синоду

Понеділок, 17 грудня 2018, 10:49

На території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври 17 грудня розпочалося позачергове засідання священного Синоду Української Православної Церкви Московського патріархату.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Зазначається, що засідання очолює митрополит Онуфрій.

"Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор", - йдеться у повідомленні.

Також там присутні митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар священного Синоду, керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Повідомляється, що під час позачергового засідання Синоду будуть розглянуті питання, "пов’язані з викликами, які зараз постають перед Українською Православною Церквою".

Раніше новообраний предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що після Об'єднавчого собору митрополит Онуфрій буде тільки митрополитом Російської православної церкви в Україні.

15 грудня Об'єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Православної церкви України.

Президент Петро Порошенко представив його як митрополита Київського і всієї України.

Також після обрання нового глави УПЦ глава УПЦ МП Онуфрій офіційно втратив титул митрополита Київського.

Після обрання Епіфаній закликав архієреїв та вірян приєднатися до новоствореної церкви.

Читайте також:

Митрополит Київський Епіфаній. Як в Україні з'явилася автокефальна Церква

Українська правда


powered by lun.ua