Путін пригрозив новітньою зброєю, якої немає ні у кого у світі

Вівторок, 18 грудня 2018, 14:36

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія має новітню зброю, аналогів якої немає у світі, і яка змусить задуматися тих, хто "звик до мілітаристської риторики".

Про це він сказав на розширеній колегії Міноборони РФ, передає ТАСС.

За його словами, в Росії створено "серйозні, проривні кроки" у розвитку новітньої, що не має аналогів в світі зброї.

"Наші нові системи, сподіваюся, змусять замислитися тих, хто звик до мілітаристської і агресивної риторики", - заявив Путін.

При цьому він підкреслив, що новітнє озброєння Росії "зміцнює баланс сил, а значить і стабільність у світі".

 
Рухомий грунтовий ракетний комплекс (ПГРК) з міжконтинентальною балістичною ракетою РС-24 "Ярс", ФОТО ТАСС

Також президент РФ похвалився покращеною підготовкою військових і заявив, що вони "повинні постійно, з року в рік піднімати планку, діяти не за шаблоном".

 
пуск крилатих ракет "КАЛІБР", ФОТО ТАСС

"Помітно зміцнилася і ядерна тріада, яка грає ключову роль в збереженні глобального паритету", - сказав він.

Крім того, Путін зажадав швидше оснащувати російську армію сучасним озброєнням, здатним до подолання перспективних систем ППО.

Він розповів про початок серійного виробництва і постачання у війська ракетного комплексу глобальної дальності "Авангард", а також про успішні випробування "Сармату", гіперзвукового авіакомплексу "Кинджал", а також відпрацювання практичного застосування бойових лазерних комплексів "Пєрєсвєт"

 
ракетний комплекс "Авангард"

Також, як повідомляють "РІА.Новості" з посиланням на главу Міноборони РФ Сергія Шойгу, в наступному році Росія проведе більше 18 тисяч військових навчань.

Як повідомлялося, 1 березня в посланні Федеральним зборам президент РФ Володимир Путін заявив про створення новітньої зброї, в тому числі крилатої ракети зі надпотужної ядерною установкою, підводного безпілотника і новітнього лазерного зброї.powered by lun.ua