Садовий пояснив, звідки гроші на білборди

Четвер, 27 грудня 2018, 12:21

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що білборди його партії "Самопоміч" не порушують законодавство і фінансуються за кошти благодійників.

В інтерв’ю Zaxid.net він заперечив, що політична реклама з ним до офіційного старту передвиборчої кампанії з виборів президента – це порушення закону:

"Ні, це білборди партії, які дають певні месиджі, які на сьогоднішній день не є чітко ідентифіковані з виборами. Ну, і це фінансується партією. Виборча кампанія, яка почнеться вже з січня місяця – тоді вже будуть зовсім інші месиджі, зовсім інша процедура".

За словами Садового, ці білборди "фінансуються, в тому числі, за внески, які поступають від благодійників, від малого і середнього бізнесу".

"Щоби ви розуміли, тих білбордів не є так багато. Наприклад, у Харкові в нас практично їх немає, в Вінниці дуже великий провал, в інших містах", – додав мер Львова.

Вартість реклами він назвати не зміг: "Не назву вам суми, тому що звіту я ще не бачив. Тим більше, звіт буде публічний – ви потім його зможете побачити у звітах".

"Кожна гривня, яка йде через партійні кошти, – вона відома і публічна, тому що партія "Самопоміч" має державне фінансування. Але на ці білборди гроші з держави ми не беремо", – запевнив Садовий.

За його словами, державне фінансування "Самопоміч" витрачає "на оплату офісів, на оплату заробітної платні працівників, які є в офісах, на оплату друкованої продукції", як то буклети в районах і для сільських жителів.

"В цілому, це немалі кошти, але вони не покривають повністю всіх видатків", – додав Садовий.

Він також сказав, що пробує донести до людей інформацію за допомогою відеоблога, бо на телеканали йому складно потрапити.

Крім того, Садовий сказав, що після реєстрації кандидатом на посаду президента він має право написати заяву на відпустку.

"І на час виборчої кампанії беру відпустку, займаюся загальноукраїнськими питаннями. В разі потреби можу перервати відпустку, без проблем. Тобто завжди Львів буде в полі мого зору, тому що це – моє рідне місто", – заявив він.

Українська правда


powered by lun.ua