Тимошенко і Порошенко лідирують у президентському рейтингу

П'ятниця, 28 грудня 2018, 13:18

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та президент Петро Порошенко посідають 1 і 2 місце серед уподобань українців, які мають намір брати участь у голосуванні на президентських виборах.

Про це свідчать результати опитування Фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова.

Тимошенко підтримують 16,1% тих, хто збирається брати участь у виборах президента, а Порошенка - 13,8%. На третьому місці актор Володимир Зеленський - 8,8%.

 

За народного депутата Юрія Бойка готові проголосувати 8,4% респондентів, за голову партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 6,8%, голову "Радикальної партії" Олега Ляшка - 6,9%.

Лідера партії "Наші" Євгена Мураєва готові підтримати 3,1% опитаних, члена партії "УКРОП" Олександра Шевченко - 2,9%, співака Святослава Вакарчука - 2,6%, голову партії "Самопоміч" Андрія Садового - 2, 4%.

Не визначилися з кандидатом 13,1% респондентів, ще 3,3% закреслили б усіх кандидатів в бюлетені.

Дослідження проводилося у всіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької та Луганської областей з 19 по 25 грудня 2018 року. Опитано було 2017 респондентів у віці від 18 років.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Опитування проводилося через чотири дні після Об'єднавчого собору у Києві. За результатами собору, 15 грудня в Україні створили єдину Православну церкву. 

Після цього рейтинг чинного президента зріс. Ще восени за даними спільного опитування Центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи "Рейтинг" за Порошенка проголосували б 7% виборців.

Читайте також: Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Нагадуємо:

Українська правда


powered by lun.ua