Вітання Порошенка: До Криму й на Донбас повернемось з миром

Понеділок, 31 грудня 2018, 23:57

Президент Петро Порошенко обіцяє, що поверне окуповані Крим і Донбас, і що вся українська сім’я возз’єднається за одним столом.

Про це він сказав у новорічному привітанні.

"Звертаюся до мільйонів співвітчизників в Криму та по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога. Наша сім’я неодмінно возз’єднається за одним столом, за яким Новий рік зустрічають за київським часом", - сказав президент. 

Він нагадав, що у 2019 році відзначатимуть століття Акту злуки.

"Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми", - наголосив Порошенко.

Він привітав українських воїнів, які „гарантують нам тишу і спокій в цю новорічну ніч", моряків у російському полоні, серед яких троє поранених, українських політв’язнів у російських тюрмах та громадян, що стали заручниками на тимчасово окупованих територіях.

Президент також згадав про створення незалежної української церкви.

"Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям. Це – справжнє диво! Це – знак Божий, що у нас, українців, усе буде добре", - сказав Порошенко.

Він підкреслив, що так Україна стала далі від Москви і ближче до Європи.

"Це – чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п’яти років. Ми йдемо своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату – ніщо не повинно розвернути нас назад", - сказав глава держави.

Порошенко закликав українців об’єднуватися, бо „в єдності сила народу".   

"Найважче вже минуло, і найгірше – теж позаду. Попереду – поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Головне – у передвиборчій гонитві не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо", - привітав президент.

Українська правда


powered by lun.ua