Адвокат розповів про стан Сенцова: "органічні зміни серця, печінки і нирок"

Неділя, 9 грудня 2018, 19:58

У незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова в результаті голодовки виявлено "органічне ураження" внутрішніх органів.

Про це в ефірі "Ехо Москви" повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе.

За словами адвоката, тривала голодовка політв'язня не пройшла безслідно: у нього виявлено "органічні зміни серця, печінки і нирок".

"Здоров'я залишає бажати кращого, принаймні ті органічні зміни, які у нього були, можливо, пройдуть. Поки 100%-ві прогнози дати ніхто не може з приводу його здоров'я. Лікування триває і коли завершиться - невідомо", - зазначив Дінзе.

За його словами, Сенцов перебуває у тюремній лікарні на лікуванні, при цьому продовжує вести переписку з режисерською групою, працюючи над фільмом, постановка якого триває в Україні.

Раніше російський режисер Аскольд Куров повідомляв, що Сенцов "йде на поправку після припинення голодування, але досі перебуває у медсанчастині колонії", де за ним слідкують лікарі.

6 жовтня 2018 року Сенцов заявив про припинення 145-денного голодування через загрозу примусового годування.

Політв'язень оголосив про голодування 14 травня 2018 року, вимагаючи від РФ відпустити всіх українців, яких утримують в Росії. powered by lun.ua