Політв'язень Клих підозрює, що хворий на рак шкіри - мати

Четвер, 10 січня 2019, 01:58

Український політв'язень Станіслав Клих підозрює, що хворий на рак шкіри. Він також поскаржився на сильний біль у серці та нирках. Попри такий стан здоров'я, Клиха повернули з лікарні Челябінська до в'язниці у Верхньоуральську.

Про це у коментарі "Громадському" розповіла мати політв'язня Тамара Клих, яка розмовляла з сином телефоном 9 січня.

"Він засмучений, що в лікарні Челябінська його протримали всього 5 днів. Він писав заяву, аби його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але в нього взяли аналіз сечі та крові, і на четвертий день вже відправили назад до в'язниці.

Жодного діагнозу не поставили", - сказала вона.

За її словами, Станіслав також скаржиться на проблеми з ногами - вони покрилися плямами, на п'ятці є тріщини. Клих підозрює, що в нього рак шкіри.

Тамара Клих розповіла, що листи політв'язень не отримує, хоча родина пише йому двічі на місяць.

"Для того, аби поговорити, мати замовляє у в'язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили проговорити 15 хвилин. Відвідати сина Тамара Клих може раз на півроку, але каже, що їздити до Челябінська важко", - повідомляє "Громадське".

"Стас каже, що йдуть чутки про його переведення на Сахалін. Він і згоден, аби його перевели чи туди, або туди, де Сенцов (український режисер, політв'язень Олег Сенцов утримується у колонії Лабитнангі на півночі РФ - ред).

Адже говорить, що в цій в’язниці він вже задихається", - підкреслила мати політв'язня.

Вона додала, що родина хоче, аби Клиха перевели до в'язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, аби простіше можна було його відвідувати. Про це повинен клопотати адвокат.

За словами Тамари Клих, захисник спілкується лише зі Станіславом, а матері політв'язня він не телефонує.

Читайте також: "Голос матері".

Нагадаємо:powered by lun.ua