Цуренко не змогла вийти у третє коло Australian Open

Середа, 16 січня 2019, 05:31

Українська тенісистка Леся Цуренко програла матч другого кола першого у сезоні турніру "Великого шолома" - Відкритого чемпіонату Австралії Australian Open.

У поєдинку проти наймолодшої представниці топ-100 світового рейтингу, 17-річної американки Аманди Анісімової (WTA 87), Леся виграла лише 2 гейми - 0:6, 2:6.

На старті матчу українка не використала 3 брейкпоїнти, після чого Анісімова виграла 7 геймів поспіль. У другому сеті Цуренко програла 3 гейми на своїй подачі і зуміла зробити лише один брейк.

Минулого сезону Леся також покинула турнір після другого раунду.

Нагадаємо:

• У понеділок Цуренко у першому колі змагань обіграла росіянку Катерину Александрову.
  • Боротьбу на Australian Open продовжують Еліна Світоліна і Даяна Ястремська. Перша ракетка України за вихід до третього кола гратиме зі словачкою Вікторією Кужмовою, а 18-річній Даяні протистоятиме іспанка Карла Суарес Наварро.