Зеленський про новорічне звернення Порошенка на "1+1": Це була помилка

Понеділок, 21 січня 2019, 09:52

Шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що зміщення часу зі зверненням президента Петра Порошенка в новорічну ніч на телеканалі "1+1" було технічною помилкою.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді".

"Давайте я поясню, як в дійсності це все відбувалося. Звичайно ж, у мене була тактика заявити про свої наміри під час високого телеперегляду нашої програми, так як у нас договір з "1+1", що ми виходимо в цей час... До привітання президента це не мало ніякого відношення", - сказав шоумен.

За його словами, питання зі зміщенням звернення Порошенка не до нього, оскільки його команда віддала "касету" з поздоровленням Зеленського телеканалу.

"Важливий момент. Я дуже хотів, щоб це був сюрприз для всіх і для каналу "1+1". Якщо ви звернете увагу, вивчіть, а телевізійники - професіонали, вони швидко зрозуміють, що запис цього звернення було не під час зйомок "Вечірнього кварталу", а під час мого фінального концерту 28 грудня в Черкасах", - пояснив він.

На питання, чи знали на "1 + 1" про його заяву, Зеленський відповів, що вони знали, що є звернення, але не знали, яке воно.

"Вони це побачили перед ефіром. Але чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше... я думаю, що це технічна помилка", - запевнив Зеленський.

Він додав, що нічого не планував.

На уточнення, що подібний збіг не дуже схожий на технічну помилку, враховуючи, що телеканал належить Ігорю Коломойському, шоумен відповів:

"Хлопці, не знаю. Я не можу відповідати за канал. Я відповідаю за продакшн студію "Квартал 95". Думаєте, це я придумав такий прикол, що давайте мене покажемо, а його зсунемо? Ні, взагалі. Ми не маємо відношення до президента. Ми робили свою програму", - заявив Зеленський.

Читайте також:

Межа жарту. Як Зеленський готується до виборів

Нагадаємо:

  • Журналісти програми "Схеми" повідомили, що шоумен Володимир Зеленський, який раніше заявив про намір балотуватися в президенти України, має бізнес в Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році. На запитання журналістів про активи в РФ  шоумен відповів різко.
  • Пізніше Зеленський заявив, що ні він, ні студія "Квартал 95" не ведуть бізнес у Росії.
  • В новорічну ніч шоумен Володимир Зеленський заявив, що висуває свою кандидатуру на пост президента України. 
  • Виборчий процес на виборах президента України стартував 31 грудня.

Українська правда