Зеленський прокоментував відносини з Коломойським і борг в $4 млн

Понеділок, 21 січня 2019, 09:50

Шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що телеканал "1+1" винен студії "Квартал 95" велику суму грошей і запевняє, що ніяких відносин у нього з олігархом Ігорем Коломойським немає.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді".

На питання, чи правда, що Коломойський, який володіє телеканалом "1+1", винен йому чотири мільйони доларів, Зеленський відповів:

"(Закашлявся). Хм, я відповів? Це комерційна таємниця, я не хочу говорити. Це дійсно правда, вони нам винні гроші. Сума немаленька. "1+1" нам винні".

При цьому на прохання описати відносини з Коломойським, він запевнив, що ніяких відносин і дружби з бізнесменом у нього немає.

"Дивіться, ми не друзі. У мене друзі в "Кварталі". Я прошу мені взагалі не приписувати таких людей, тому що ми з різних поколінь", - сказав шоумен.

Він додав, що відносини з Коломойським у нього виключно робочі.

На питання, чому тоді його піарить "1+1", Зеленський відповів, що телеканал стратегічний партнер його студії.

"Я думаю, що "1+1", по-перше, наш стратегічний партнер. Тому що багато нашого продукту, якісного, виходить на "1+1". Вони отримують від цього рейтинги. Раз", - заявив він.

"По-друге, канал "1+1 "прекрасно знає, хто я такий і чим я займаюся, як я заробляю, як заробив свої гроші, звідки у мене західні компанії. Вони все це знають і мені нема чого за великим рахунком приховувати", - додав Зеленський.

На питання, якщо він стане президентом, чи поверне "Приватбанк" Коломойському, Зеленський здивувався, чому він повинен буде це вирішувати.

"Чого раптом? Чого раптом я це буду вирішувати? Або ви що думаєте, я пішов у президенти, щоб повертати банк? Ні. Я не збираюся нікому нічого повертати", - заявив шоумен.

При цьому він додав, що Коломойський зовсім не допомагає йому з президентською компанією, ні фінансово, ні іншим чином.

Читайте також:

Межа жарту. Як Зеленський готується до виборів

Нагадаємо:

  • Журналісти програми "Схеми" повідомили, що шоумен Володимир Зеленський, який раніше заявив про намір балотуватися в президенти України, має бізнес в Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році. На запитання журналістів про активи в РФ  шоумен відповів різко.
  • Пізніше Зеленський заявив, що ні він, ні студія "Квартал 95" не ведуть бізнес у Росії.
  • В новорічну ніч шоумен Володимир Зеленський заявив, що висуває свою кандидатуру на пост президента України.
  • Виборчий процес на виборах президента України стартував 31 грудня.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування